Najlepsze tablice unijne
na rynku

Oferujemy możliwość wykonania informacyjnych, jak i pamiątkowych tablic „unijnych” ze wszystkich programów regionalnych, programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Infrastruktura i Środowisko, a także Swiss Contribution, czy programu Norway Grants. W swoim wieloletnim doświadczeniu wykonaliśmy szereg projektów tablic zewnętrznych (wolnostojących oraz montowanych na ścianach budynku), jak i tablic o przeznaczeniu ekspozycyjnym wewnętrznym.

W zależności od przeznaczenia oraz materiału wykonania tablic nadruk jest wykonywany techniką solwentową lub też z zastosowaniem nadruku UV, a w przypadku tablic zewnętrznych powierzchnia tablicy jest pokrywana laminatem zabezpieczającym przed działaniem warunków atmosferycznych, czy dewastacją.

Tablice unijne Vis-media agencja reklamowa

tablice Dibond

Kompozytowa płyta (połączenie aluminium i PCV), która doskonale sprawdza się w przypadku zastosowań branży reklamowej. Jest lekka oraz wyjątkowo giętka.

tablice PCV

Wyróżniamy płyty PCV spienione oraz twarde. W przypadku tworzywa spienionego uzyskujemy znacznie niższą wagę, natomiast wersja twarda tablicy charakteryzuje się wyższą trwałością.

tablice granitowe

Granit świetnie nadaje się do wykonania ozdobnych tablic informacyjnych, w szczególności w połączeniu z złoconymi elementami. Oferujemy zarówno grawerowanie jak i złocenie/srebrzenie liter oraz elementów graficznych.

tablice szklane

Tablice wykonane z grubego szkła zapewnią wysoką odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy możliwość wykonania tablic ze zdobieniem grawerowym oraz nadrukiem pełnokolorym UV.

tablice z blachy

Tabliczki stalowe stosowane są głównie w przypadku tablic informacyjnych ze względu na możliwości plastyczne tworzywa, a także jego trwałość (tabliczki ocynkowane oraz alucynk). Dzięki zastosowaniu nadruku UV oraz zastosowaniu impregnatu na powierzchni zadrukowanej tabliczki te charakteryzują się wyjątkową trwałością.