strony internetowe, które sam będziesz mógł edytowaĆ!

Projektujemy strony internetowe w oparciu o WordPressa. Jest to system CMS (ang. Content Management System), który w ostatnich latach stał się wiodącym systemem zarządzania treścią na całym świecie. Jego popularność, łatwość obsługi, ogromne repozytorium wtyczek pozwala na niemal nieograniczone rozszerzenie funkcjonalności tworzonych stron internetowych.

Czemu warto zdecydować się na Naszą ofertę?

Personalizujemy projekt zgodnie z oczekiwaniami Naszych klientów, tworzone przez Nas strony są w pełni responsywne, a także zoptymalizowane pod kątem szybkości wczytywania treści. Korzystamy z edytorów wizualnych, dzięki czemu edycja strony dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych jest jeszcze prostsza – edycja przypomina edycję dokumentu w popularnych edytorach tekstowych. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych klientów. Standardowo instalujemy certyfikat SSL, który zabezpieczy przesyłane dane, a także wykonujemy częste całościowe backupy stron umieszczonych na naszych serwerach.

Tworzymy Nasze strony w oparciu o WordPressa. Zgodnie z trendami z ostatnich lat, to właśnie WordPress stanowi najbardziej popularny system zarządzania treścią, jest on modernizowany i zabezpieczany z każdą kolejną wydaną wersją.

Wiemy, że łatwość obsługi strony internetowej to jedno z kluczowych kryteriów naszych klientów przy zdecydowaniu się na Nasze usługi. Dzięki możliwości tworzenia stron w postaci interaktywnych bloków możliwe jest intuicyjne projektowanie zakładek nawet bez znajomości programowania.

Korzystamy ze sprawdzonych i ciągle rozwijanych frameworków WordPress tj. Elementor oraz Brizy.

Za dodatkową opłatą jest możliwość wykonania strony w oparciu o Divi.

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są optymalizowane zarówno pod desktopy, tablety, jak i smartphone. 

Niezawodność, szybkość działania serwera oraz błyskawiczna pomoc techniczna to najistotniejsze parametry jakimi się kierujemy przy wyborze serwera.

W naszej ofercie stawiamy strony internetowe na serwerze opierającego się na dyskach SSD, technologii Litespeed oraz nieograniczonym transferem miesięcznym. Korzystamy z PHP wersji 7.3, wspieramy działanie stron o darmowe serwery CDN, tj. Cloudflare oraz Optimole (optymalizujące działanie obrazów na stronie).

Decydując się również na naszą ofertę otrzymują Państwo również darmowy certyfikat SSL, który zostanie zainstalowany na Państwa stronie przez naszych pracowników!

Przy wykonywaniu aktualizacji WordPressa, czy też pluginów dokonujemy każdorazowo pełny backup strony (baza danych oraz wszystkie pliki strony). 

W przypadku standardowym wykonujemy jednorazowo w każdym miesiącu pełny backup każdej strony internetowej. 

Na życzenie klienta możemy zwiększyć częstotliwość wykonywanych kopii.

Dobrze zaprojektowana strona to często tylko jeden z czynników wpływających na szybkość wczytywania się strony internetowej, szczególnie dla stron opierających się o WordPressa. 

Korzystając z naszego doświadczenia dla każdej tworzonej przez nas strony dokonujemy szeregu optymalizacji serwera tak, aby strona działała jak najszybciej. 

Na życzenie Klienta, po uprzednim otrzymaniu wszystkich niezbędnych danych administracyjnych (dostęp do konta FTP oraz utworzenia bazy danych MySQL) możemy postawić stronę internetową na dowolnym serwerze wspierającym w pełni WordPressa.

Nasze umiejętności

0%
WordPress
0%
Elementor
0%
CMS
0%
Brizy

Zrealizowane przez Nas strony