Kim jesteśmy?

Vis-Media s.c. to dynamicznie rozwijająca się agencja reklamowa z Torunia, która swoją pozycję na rynku reklamy buduje od 2009 r.

Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie kreacji  wizerunku. Tworzymy kampanie reklamowe i strony internetowe, a także zajmujemy się  projektowaniem grafiki oraz produkcją reklam dla szerokiej grupy odbiorców. Naszym Klientom instytucjonalnym, jak i firmom prywatnym oferujemy usługi o najwyższej jakości.

W okresie prowadzenia działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie, wiedzę oraz zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień – od małych zleceń na pojedyncze usługi po długoterminowe umowy i przetargi z zakresu zamówień publicznych. 

Logo Agencja Reklamowa Vis-Media telebimy, billboardy

Nasza historia

2009
Nasz pierwszy telebim
Naszą przygodę z reklamą rozpoczęliśmy w roku 2009 od zainstalowania telebimu reklamowego w Toruniu, a kreatywny zespół Agencji rozpoczął przygotowywanie pierwszych spotów reklamowych na telebimy. W tym czasie Vis-Media s.c. zaczęła zdobywać doświadczenie w zakresie reklamy zewnętrznej, a dzięki profesjonalnemu podejściu nawiązała wiele trwałych relacji biznesowych.
2009
2011-2012
Kolejne nośniki
W latach 2011-2012 rozszerzyliśmy ofertę o kolejne nośniki telebimów w Toruniu i całym województwie kujawsko-pomorskim. Stworzyliśmy profesjonalną sieć sprzedaży nośników reklamowych, co zaowocowało przygotowywaniem pierwszych regionalnych kampanii reklamowych na telebimach.
2011-2012
2013-2014
Powiększenie oferty
W kolejnych latach 2013 -2014 nasza działalność została wzbogacona o tradycyjne nośniki reklamowe typu billboard i citylighty. Zaczęliśmy przygotowywać kompleksowe kampanie reklamowe dla podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. Dynamiczny rozwój Agencji Reklamowej Vis-Media s.c. przyczynił się do rozbudowania oferty o druk materiałów reklamowych i przygotowywanie projektów graficznych, a udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych pozwolił na pozyskanie kolejnego grona odbiorców naszych usług. W tym czasie przeprowadziliśmy naszą pierwszą kampanię reklamową poza granicami Polski, tj. w metrze berlińskim na cityligtach. Nadto nasz wachlarz produktów został poszerzony o przygotowywanie spotów telewizyjnych m.in. dla Archiwum Państwowego oraz spotów radiowych, a także stron internetowych i różnego rodzaju gadżetów reklamowych.
2013-2014
2015
Przygotowywanie kampanii ogólnopolskich
Dalszy rozwój Vis-Media s.c. w 2015r. nastąpił w zakresie przygotowywania kampanii promocyjnych realizowanych pod projekty unijne m.in. dla Gminy Kędzierzyn, Miasta Stołecznego Warszawy i Gminy Wrocław. Z dużym sukcesem przeprowadziliśmy międzynarodową konferencję we Wrocławiu oraz w dalszym ciągu rozwijaliśmy zakres kampanii ogólnopolskich na tablicach reklamowych i billboardach, a także w środkach komunikacji miejskiej min. dla Krajowego Centrum ds. AIDS.
2015
2016-2017
Akcja "Koperta życia" oraz dalszy rozwój
Do naszej oferty wprowadziliśmy też projekty Koperta Życia i Pudełko Życia w latach 2016-2017 oraz uruchomiliśmy sprzedaż tablic unijnych. Z kolei od 2018r. zaczęliśmy rozwijać naszą działalność w zakresie reklamy cyfrowej, kampanii mailingowej oraz kampanii internetowej google adwords min. dla Inkubatora technologicznego w Olsztynie.
2016-2017

Obecnie

Obecnie Agencja Reklamowa Vis-Media s.c. ma stałą i ugruntowaną pozycję na rynku reklamowym, a dbając o satysfakcję oraz zadowolenie Klientów systematycznie rozszerza działalność w zakresie tworzenia stron internetowych i przeprowadzania kampanii reklamowych oraz dostarczania zindywidualizowanych projektów graficznych i gadżetów.

Mamy nadzieję, że również Państwo dołączycie do grona naszych Klientów, do czego serdecznie zapraszamy!

Created with Sketch. 0 100% zadowolenia 2009 2020 rok